790 ₴









Шкіряний гаманець портмоне маленький.

Натуральна шкіра Crazy Horse.

Шкіра Крейзі Хорс (Crazy Horse) — це високоякісна натуральна шкіра ВРХ (великої рогатої худоби) з вінтажним ефектом, що відрізняється матовою поверхнею, високою міцністю та здатністю змінювати колір на згинах (пулл-ап ефект). Вона оброблена тугоплавкими восками, що надає їй водостійкості, м'якості та здатності до самовідновлення подряпин.
Ручна робота.

Зовнішня частина - натуральна шкіра, внутрішня частина – натуральна шкіра.

Всередині гаманець має:
- відділення для банкнот,
-монетниця на кнопці (з потайним карманом позаду),
-три відділа для карт.

Розмір (мм.): 115*92*20.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |