1 450 ₴
Подарунок








Чоловіча шкіряна сумка планшетка на плече SULLIVAN.

Ручна робота. Шкіряний підклад. Якісна металева фурнітура. Натуральна шкіра Crazy Horse.
Шкіра Крейзі Хорс (Crazy Horse) — це високоякісна натуральна шкіра ВРХ (великої рогатої худоби) з вінтажним ефектом, що відрізняється матовою поверхнею, високою міцністю та здатністю змінювати колір на згинах (пулл-ап ефект). Вона оброблена тугоплавкими восками, що надає їй водостійкості, м'якості та здатності до самовідновлення подряпин.

Одне відділення з потайною кишенею на блискавці під задньою стінкою і карманом для мобілного під передньою.
Спереду – додаткове відділення на блискавці.

Регульований плечовий ремінь довжиною 145 см обшитий шкірою.

Розмір(см): 24*22*2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручок | 1450 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сумка мужская кожаная планшетка SULLIVAN smvp161-5(22) синяя»