2 100 ₴
Подарунок








Чоловіча шкіряна сумка на плече SULLIVAN.

Ручна робота. Повністю шкіряний підклад. Шкіряні перегородки. Якісна металева фурнітура.

Натуральна шкіра Crazy Horse.
Шкіра Крейзі Хорс (Crazy Horse) — це високоякісна натуральна шкіра ВРХ (великої рогатої худоби) з вінтажним ефектом, що відрізняється матовою поверхнею, високою міцністю та здатністю змінювати колір на згинах (пулл-ап ефект). Вона оброблена тугоплавкими восками, що надає їй водостійкості, м'якості та здатності до самовідновлення подряпин.

Сумка має два відділення на блискавці :
- основне товщиною 6 см (з перегородкою під задню стінку та додатковим карманом на блискавці під передню);
-додаткове попереду,товщиною 2,5 см (з відділом для знижкових чи банківських карток)
Позаду – додаткове відділення на блискавці.
Регульований плечовий ремінь 145 см з наплечником обшитий шкірою.

Розмір(см): 22*19*8,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ручок | 145 мм |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сумка чоловіча шкіряна на плече SULLIVAN smvp163(32) чорна»