1 220 ₴
Подарунок






Гаманець клатч великий довгий шкіряний.

Виготовлений із шкіри Crazy horse.
Шкіра Крейзі Хорс (Crazy Horse) — це високоякісна натуральна шкіра ВРХ (великої рогатої худоби) з вінтажним ефектом, що відрізняється матовою поверхнею, високою міцністю та здатністю змінювати колір на згинах (пулл-ап ефект). Вона оброблена тугоплавкими восками, що надає їй водостійкості, м'якості та здатності до самовідновлення подряпин.
Ручна робота.
Всередині гаманець має чотири відділення для банкнот: одне велике відділення з розпорками (можна використовувати для телефону ),три - пристінних відділення, + одне відділення на блискавці для копійок.

Вісім кишень для карток.
Застібається за допомогою кнопки.
Розмір (см ): 20*10*3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sullivan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гаманець шкіряний великий gv12(14) чорний»